HPC Research

Naše společnost byla založena týmem vysoce kvalifikovaných odborníků. Nabízíme zcela unikátní znalosti a zkušenosti z vývoje, optimalizace a z výroby plastových dílů včetně dílů vyrobených z kompozitních materiálů. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme celou řadu strojů a zařízení pro výrobu plastových a kompozitních výrobků. Náš výrobní závod je v Horní Bříze u Plzně, ale máme i kancelář v Praze

Remote video URL

Vývoj kompozitních tlakových lahví

Náš výzkumný a vývojový tým vyvinul a otestoval několik generací nových lehkých kompozitních tlakových lahví a následně jsme zahájili jejich sériovou výrobu. V současné době jsou již naše kompozitní lahve používány v mnoha zemích po celém světě a získaly uznání mnoha zákazníků jako bezpečné a spolehlivé výrobky. Náš tým vyvíjí lahve pro všechny možné aplikace, včetně vysokotlakých lahví, palivových nádrží a pro mnoho dalších účelů.

All products

Výroba strojů a zařízení

Začali jsme jako společnost vyvíjející a vyrábějící zařízení pro všeobecné použití, dnes se ale zaměřujeme na zařízení pro výrobu a testování kompozitních tlakových lahví. Naše společnost nabízí mnoho typů zařízení, která pokrývají téměř všechny potřeby moderní výroby kompozitních lahví.

Equipment

Vývoj a konzultace

Na základě našich zkušeností s naším vlastním výzkumem a vývojem nabízíme našim zákazníkům konzultace v oblasti návrhů technických řešení, optimalizace výrobní technologie a zajištění kvality při výrobě kompozitních lahví, případně při vstřikování nebo vyfukování plastových dílů.

Reasearch